Ogłoszenie wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego NR  71507-2016  w trybie przetargu nieograniczonego na: SUKCESYWNĄ DOSTAWĘ ŻYWNOŚCI do stołówki Zespołu Szkół nr 9 przy ul.Zdrowej 1 w  Lublinie w roku szkolnym 2016/2017- 8 części.

ogloszenie_o_wyniku_postepowania

zmiana zarzadzenie rekrutacja ponadgimnazjalne

kandydat_ver_2.1

kryteria_i_liczba_punktow_w_postepowaniu_rekrutacyjnym

Nabor_Gimnazjum_KAND_03.2016

Nabór do Gimnazjum nr 26 w Lublinie

Poniższy harmonogram przedstawia etapy_postępowania rekrutacyjnego wraz z terminami ich_obowiązywania

potwierdzenie_obwodu

PROG WYCH 2015 2018

Statut ZS9

UWAGA!

W ZWIĄZKU Z KOŃCEM ROKU SZKOLNEGO 2015/2016 PROSZĘ PAŃSTWA O KONTAKT TELEFONICZNY TEL. 507 873 667 BĄDŹ OSOBISTY W GODZINACH          7:00-15:00 OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W CELU UZGODNIENIA KOŃCOWEGO SALDA Z TYTUŁU WYŻYWIENIA DZIECKA ( TJ. KWOTA JAKĄ NALEŻY UIŚCIĆ ZA WYŻYWIENIE DZIECKA W MIESIĄCU CZERWIEC 2016R.)

 

W MIESIĄCU CZERWIEC
DNI POSIŁKOWYCH

 JEST 17
DLA UCZNIÓW KLAS 0 –VI
OPŁATY ZA POSIŁKI WYNOSZĄ:

ŚNIADANIA 17 x 1,60zł = 27,20zł
OBIADY 17 x 3,10zł = 52,70zł
PODWIECZOREK 17 x 1,00zł = 17,00zł
R A Z E M 96,90zł

 

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ DO DNIA 10 CZERWCA

PRACOWNICY 17 x 5,40zł= 91,80zł

 

Zespół Szkół nr 9 w Lublinie ogłasza przetarg na

„Sukcesywną dostawę artykułów żywnościowych do stołówki Zespołu Szkół nr 9 w Lublinie w roku szkolnym 2016/2017

– 8 części Numer ogłoszenia: 71507 – 2016;

data zamieszczenia: 06.06.2016

Odpowiedzi na pytania i zmiany SIWZ

1.ogloszenie o zamowieniu nr71507

2.SIWZ

3.Zalacznik_nr_9_Formularz_ofertowy

4.Zalacznik_nr_10_UMOWA_NR_ZS

pack

Zalacznik.1 Mieso i wyroby wedliniarskie

Zalacznik.2 Wyroby garmazeryjne

Zalacznik.3 Warzywa-owoce

*Zalacznik.4 Nabial

Zalacznik.5 Pieczywo

Zalacznik.6 Jaja

Zalacznik.7 Mrozonki

Zalacznik.8 Art.ogolnospozywcze

 

*Załącznik 4 -„Zalacznik.4-Nabial.xls” poprawiony 11.06.2016

A.Szymańska

Informujemy

W dniu 14 czerwca 2016 roku w Zespole Szkół nr 9 w Lublinie odbędą się spotkania Pana Dyrektora Pawła Krysy z rodzicami przyszłych uczniów:

– o godzinie 17:00  –  dla rodziców uczniów rozpoczynających naukę w klasach I Szkoły Podstawowej od września 2016/2017

– o godzinie 18:00 dla rodziców dzieci rozpoczynających zajęcia w oddziałach „0” od września 2016/2017

Zapraszamy

Wyniki „Konkursu wiedzy o Rosji”

27 kwietnia 2016 r. odbył się szkolny „Konkurs wiedzy o Rosji” dla uczniów klas I i II gimnazjum. Wzięło w nim udział 18 gimnazjalistów. Oto lista uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki:

  • Julia Kaczorowska z kl. 2B – I miejsce,
  • Joanna Wrześniewska z kl. 2B – I miejsce,
  • Michał Bednarz z kl. 1A – II miejsce,
  • Wiktoria Paździor z kl. 2B – III miejsce.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, zaś wszystkim uczestnikom życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Maria Kiciak i Alicja Wrzesińska – organizatorki konkursu

Godziny pracy pedagoga szkolnego

Pedagog szkolny – mgr Urszula Gadzała
Godziny pracy pedagoga szkolnego:
Poniedziałek 10.00 – 14.00
Wtorek 8.00 – 12.00
Środa 11.00 – 15.00
Czwartek 10.00 – 14.00
Piątek 9.00 – 13.00
Gabinet pedagoga szkolnego znajduje się na 2 piętrze.
Pedagog jest obecny podczas zebrań i konsultacji dla rodziców
Adresy stron

Instytucje

Specjalistyczne ośrodkiInstytucjeSpecjalistyczne ośrodki

Grono Pedagogiczne w roku szkolnym 2013/1014

1. Paweł Krysa – dyrektor szkoły, nauczyciel informatyki
2. Regina Szafrańska – Dąbek – zastępca dyrektora, nauczyciel plastyki i zajęć artystycznych
3. Agnieszka Błotniak – Bednarz – nauczyciel fizyki i matematyki
4. Monika Buda – Wesołowska – wychowawca świetlicy
5. Magdalena Dziak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
6. Urszula Gadzała – pedagog szkolny
7. Magdalena Gajowiak – nauczyciel języka polskiego
8. Iwona Godula – nauczyciel wychowania fizycznego
9. Anna Górska – bibliotekarz
10. Jolanta Jakielska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
11. Magdalena Jedlińska – nauczyciel przyrody i biologii
12. Agnieszka Kaczorowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowanie do życia w rodzinie
13. brat Andrzej Olejniczak – nauczyciel religii
14. Anna Kobus – nauczyciel języka angielskiego
15. Alicja Wrzesińska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i języka rosyjskiego
16. Iwona Kowalska – nauczyciel języka angielskiego
17. Beata Lewandowska – nauczyciel chemii i matematyki
18. Magdalena Mazur – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej (urlop)
19. Iwona Matysiewicz – nauczyciel muzyki i zajęć artystycznych
20. Renata Mąka – nauczyciel języka polskiego
21. ks Paweł Ziętek – nauczyciel religii
22. Joanna Pieluchowska – nauczyciel języka polskiego
23. Iwona Piskor – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
24. Jerzy Piskor – nauczyciel wychowania fizycznego
25. Barbara Skiba – nauczyciel matematyki
26. Dorota Szalak – nauczyciel historii
27. Beata Świdzińska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
28. Kinga Hopaluk Pukaluk – nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie i edukacji dla bezpieczeństwa
29. Dorota Turowska – wychowawca świetlicy, nauczyciel języka angielskiego
30. – nauczyciel pedagogiki przedszkolnej (zastępstwo za Magdę Mazur)
31. Ewa Żmuda – nauczyciel pedagogiki przedszkolnej
32. Leszek Wojciech Wójcik – nauczyciel zajęć komputerowych, zajęć technicznych, techniki i informatyki
33. Aneta Węcławska – nauczyciel matematyki i zajęć komputerowych
34. Anna Dębicka – nauczyciel geografii
35. Nina Jonasz – nauczyciel przyrody

ul. Zdrowa 1,

20-383 Lublin

tel. 81 75 18 641

e-mail: poczta@zs9.lublin.eu